Samsung 138 cm (55 inches) 4K Ultra HD Mini LED AI Smart Neo-QLED TV QA55QN90DAULXL (Carbon Silver).
| Screen Size | 55 Inches |
| Brand | Samsung |
| Display Technology | QLED |
| Resolution | 4K |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Special Feature | NQ4 AI Gen2 Processor | Auto HDR Remastering |Quantum Matrix Technology | Real Depth Enhancer Pro |
| Included Components | 1 Unit TV, 1 Remote Control, 1 Power Cable, 2 Table Stand Base |
| Connectivity Technology | Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Product Dimensions | 2.7D x 122.7W x 70.6H Centimeters |
Xiaomi Smart TV X Pro QLED Series 65 (165 cm) L65MB-APIN(Black)
Incl. ₹1750 Off With HSBC Bank
Samsung 138 cm (55 inches) Crystal 4K Vista Pro Ultra HD Smart LED TV UA55UE86AFULXL
Incl. ₹4000 Off Coupon+ ₹3000 HDFC Bank CC
LG AI TV UA8200 139 cm (55 inch) Ultra HD (4K) LED Smart WebOS TV
Incl.₹6645 AXIS BANK CC
LG 139 cm (55 Inches) QNED MiniLED 92 Series 4K UHD Smart QNED TV 55QNED92ALA
Incl. ₹6000 Off HDFC Bank Credit Card
coocaa 164 cm (65 inches) 4K Ultra HD Smart Mini LED QLED Google TV 65MINI75Q
Incl. ₹2250 Off Axis Bank CC
Blaupunkt 101 cm (40 inches) Cyber Sound G2 Series Full HD LED Google TV 40CSG7112 (Black)
Incl. ₹1050 with Axis Bank CC
Samsung Galaxy Buds3 FE (Black) with Galaxy AI | ANC | 360-Audio | IP54 | 11mm Dynamic Driver
incl.₹2500 Off With HDFC CC + 1200 Coupon
Samsung Essential Series S3 68.58 cm (27 inch) Full HD LED Backlit IPS Panel with Dual HDMI Ports (2EA), Super Slim Borderless Design, Eye Saver Mode, Wall Mountable, Flat Monitor, Game Mode Monitor (LS27F320GAWXXL) (Response Time: 5 ms, 120 Hz Refresh Rate)
Samsung Original 25W USB Type-C Travel Adaptor Without Cable for Google Pixel, Xiaomi, Motorola, iPhone, Samsung Galaxy Tab S/A Series, Galaxy S10/M54/M55/A80/A90/S25/S24, White
Samsung Original 25W USB Type-C Travel Adaptor Without Cable for Google Pixel, Xiaomi, Motorola, iPhone, Samsung Galaxy Tab S/A Series, Galaxy S10/M54/M55/A80/A90/S25/S24, Black
Samsung 138 cm (55 inches) Crystal 4K Vista Pro Ultra HD Smart LED TV UA55UE86AFULXL
Incl. ₹4000 Off Coupon+ ₹3000 HDFC Bank CC
Samsung Galaxy Buds3 Pro Wireless Earbuds, Powered by Galaxy AI, IP57, Active Noise Cancellation, Adaptive Noise Control, 37hrs Battery, 360 Surround Sound, Pinch Controls, Galaxy Ecosystem, White
Incl. ₹4000 Coupon+ ₹900 Off HDFC CC