ZEBRONICS Charm Rechargeable Wireless Mouse, Dual Mode (2.4GHz + BT), Dual Bluetooth, Upto 1600 DPI, Silent Operation, 6 Buttons, Comfortable & Ergonomic, for Mac | Laptop | Computer (Metallic Green)
\
| Brand | ZEBRONICS |
| Colour | Metallic Green (Zeb-Charm) |
| Connectivity Technology | Bluetooth, 2.4GHz |
| Special Feature | Mode Switch Button |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Manufacturer | Zebronics India Private Limited |
| Series | ZEB-CHARM |
| Item Height | 0.1 Centimeters |
| Item Width | 6 Centimeters |
| Product Dimensions | 10.5 x 6 x 0.1 cm; 63 g |
| Item model number | ZEB-CHARM |
| Power Source | Battery Powered |
| Hardware Platform | Laptop, Personal Computer |
| Operating System | Linux, Windows 7, Windows XP |
| Included Components | Charging cable - 1unit, Mouse - 1unit, Quick user Guide - 1unit, USB Nano Receiver - 1unit |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 63 g |
Kreo Harpy Gaming Mouse Wired, 55g Ultra-Lightweight Mouse, Customizable RGB Mouse for Laptop Gaming, Mouse for Pc, 1000Hz Polling Rate, 12800 DPI
ZEBRONICS Sheer Plus Wireless Ambidextrous Optical Mouse Wireless Mouse, 3200DPI Silent, RGB, Dual BT, Dual Dongle USB-A&C 4 Buttons with Bluetooth (2.4GHz Wireless, Bluetooth, White)
Ant Esports GP400 RGB Wireless Gamepad | Hall Effect Triggers & Joystick | Double Shock, Six-Axis Sensor, Turbo Function | 1000mAh Battery, 12H Playtime | PC/PS4/PS3/Switch/Android/iOS – White
Portronics My Buddy K Portable Laptop Stand with Adjustable Height, Foldable, OverHeating Protection for Laptops & MacBooks (Grey)
Libra LED Rechargeable Wireless Mouse, 2.4G Portable USB Mouse Ambidextrous Optical Gaming Mouse With Bluetooth (2.4GHz Wireless, Black)
Mukhi Slip Keyboard Pad with OfficeExcel Software Shortcuts Key Patterns Combo Set (Black)
ZEBRONICS Sheer Plus Wireless Ambidextrous Optical Mouse Wireless Mouse, 3200DPI Silent, RGB, Dual BT, Dual Dongle USB-A&C 4 Buttons with Bluetooth (2.4GHz Wireless, Bluetooth, White)
Zebronics 2026 Launch 50W Bluetooth Speaker, Dual 5.7cm Drivers, 8.9cm Subwoofer, Upto 5Hrs Playback, Dual Passive Radiators, RGB Modes, 6.3mm Mic Input, TWS, BT v5.3, Type-C (Sound Feast 450)
Zebronics 2026 Launch 50W Bluetooth Speaker, Dual 5.7cm Drivers, 8.9cm Subwoofer, Upto 5Hrs Playback, Dual Passive Radiators, RGB Modes, 6.3mm Mic Input, TWS, BT v5.3, Type-C (Sound Feast 450)
Zebronics 2026 Launch 140W Soundbar with 13.3cm subwoofer, Dual Drivers, Dolby Audio, Bluetooth v5.4, ARC, USB, Optical in, AUX, LED Display, Volume & Media Control, Matte Finish (Juke Bar 9010C)
Apply Rs.500 Coupon
ZEBRONICS JukeBar 9300C Dual Rear Satellites,Dolby Audio,Optical IN ,HDMI ARC,AUX Compact 380 W Bluetooth Soundbar (Black, 5.1 Channel)
ZEBRONICS Clipper, 4 Watts, Wearable Bluetooth Speaker with Mic, Magnetic Clip-On, Upto 20 Hours Playback, Bluetooth v5.3, Carry Loop, Adventure & Travel Companion, Portable Speaker (Black)